CAMB Campine N.V.

Bijeenroeping gewone algemene vergadering

Bijeenroeping gewone algemene vergadering



Naamloze Vennootschap

Nijverheidsstraat 2, 2340 Beerse

BTW BE0403.807.337 – RPR Turnhout

BIJEENROEPING GEWONE ALGEMENE VERGADERING

woensdag 28 mei 2025 om 11 uur

De raad van bestuur nodigt de aandeelhouders uit om deel te nemen aan de gewone algemene vergadering die plaatsvindt op woensdag 28 mei 2025 om 11 uur in Hotel Botanique Sanctuary, Leopoldstraat 26, 2000 Antwerpen met de volgende agenda en voorstellen tot besluit:

1.   Kennisname en bespreking van het jaarverslag van de raad van bestuur, de jaarrekening en de geconsolideerde jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31 december 2024.





2.   Kennisname en bespreking van de verslagen van de commissaris met betrekking tot voormelde jaarrekeningen.





3.   Goedkeuring van de jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31 december 2024.





Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering keurt de jaarrekening over het boekjaar afgesloten op 31 december 2024 goed.



4.   Goedkeuring van de bestemming van het resultaat van het boekjaar afgesloten op 31 december 2024.

Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering beslist het resultaat van het boekjaar afgesloten op 31 december 2024 te bestemmen zoals voorgesteld door de raad van bestuur. De gewone algemene vergadering beslist tot uitbetaling van een dividend van € 6,75 mio (dit betekent € 4,50 bruto per aandeel) tegen voorlegging van coupon nr 16, met uitbetalingsdatum 13 juni 2025 (ex-date: 11 juni 2025 en recorddate: 12 juni 2025).





5.   Goedkeuring van het remuneratiebeleid van de vennootschap.





Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering keurt het remuneratiebeleid zoals vermeld in het jaarverslag 2024 goed.

6.   Goedkeuring van het remuneratieverslag over het boekjaar afgesloten op 31 december 2024.





Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering keurt het remuneratieverslag over het boekjaar afgesloten op 31 december 2024 goed.

7.   Kwijting aan de bestuurders voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2024.





Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering verleent kwijting aan de bestuurders voor de uitoefening van hun mandaat tijdens het boekjaar 2024.

8.   Kwijting aan de commissaris voor het boekjaar afgesloten op 31 december 2024.





Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering verleent kwijting aan de commissaris voor de uitoefening van zijn mandaat tijdens het boekjaar 2024.

9.   Statutaire benoemingen:





9a. Benoeming van FLG BELGIUM SRL, vertegenwoordigd door haar vaste vertegenwoordiger Mevr. Dina Brughmans als onafhankelijk bestuurder. Het mandaat van FLG BELGIUM SRL, vertegenwoordigd door haar vaste vertegenwoordiger Mevr. Dina Brughmans als onafhankelijk bestuurder eindigt. Voorstel tot benoeming van FLG BELGIUM SRL, vertegenwoordigd door haar vaste vertegenwoordiger Mevr. Dina Brughmans als onafhankelijk bestuurder voor een periode van 4 jaar. De Raad van Bestuur heeft vastgesteld dat FLG BELGIUM BV, vertegenwoordigd door haar vaste vertegenwoordiger Mevr. Dina Brughmans aan alle criteria voorgeschreven door het Wetboek van vennootschappen en de Corporate Governance Code voldoet en dus als onafhankelijk bestuurder kan beschouwd worden

Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering keurt de benoeming van FLG BELGIUM SRL, vertegenwoordigd door haar vaste vertegenwoordiger Mevr. Dina Brughmans als onafhankelijk bestuurder voor een periode van 4 jaar goed. Het mandaat eindigt automatisch, behoudens vernieuwing, na de gewone Algemene Vergadering die plaatsvindt in 2029. Het bestuurdersmandaat is bezoldigd volgens de statuten, het remuneratiebeleid en remuneratieverslag. Voor 2025 bedraagt de bestuurdersvergoeding 48.000 €; de deelname aan de comités wordt vergoed aan 1.750 €/comitévergadering.

9b.Benoeming van dhr. F.-W. Hempel als bestuurder. Het mandaat van dhr. F.-W. Hempel eindigt. Voorstel tot benoeming van dhr. F.-W. Hempel, als bestuurder voor een periode van 4 jaar.

Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering keurt de benoeming van dhr. F.-W. Hempel als bestuurder voor een periode van 4 jaar goed. Het mandaat eindigt automatisch, behoudens vernieuwing, na de gewone algemene vergadering die plaatsvindt in 2029. Het bestuurdersmandaat is bezoldigd volgens de statuten, het remuneratiebeleid en remuneratieverslag. Voor 2025 bedraagt de bestuurdersvergoeding 48.000 €; de deelname aan de comités wordt vergoed aan 1.750 €/comitévergadering.

9c. Benoeming van dhr. Léonard Hempel als bestuurder. Voorstel tot benoeming van dhr. Léonard Hempel, als bestuurder voor een periode van 4 jaar.

Voorstel tot besluit: De gewone algemene vergadering keurt de benoeming van dhr. Léonard Hempel als bestuurder voor een periode van 4 jaar goed. Het mandaat eindigt automatisch, behoudens vernieuwing, na de gewone algemene vergadering die plaatsvindt in 2029. Het bestuurdersmandaat is bezoldigd volgens de statuten, het remuneratiebeleid en remuneratieverslag. Voor 2025 bedraagt de bestuurdersvergoeding 48.000 €; de deelname aan de comités wordt vergoed aan 1.750 €/comitévergadering.

Wij verzoeken u volgende bepalingen in acht te willen nemen:

TOELATINGSVOORWAARDEN

Het recht om deel te nemen aan deze gewone algemene vergadering en om er het stemrecht uit te oefenen wordt slechts verleend op grond van een boekhoudkundige registratie van de aandelen op naam van de aandeelhouder, op de registratiedatum (woensdag 14 mei 2025 om vierentwintig (24:00) uur Belgisch uur), hetzij door hun inschrijving in het Nominatieve Aandelenregister van de vennootschap, hetzij door hun inschrijving op de rekeningen van een erkende rekeninghouder of van een vereffeningsinstelling, ongeacht het aantal aandelen dat de aandeelhouder bezit op de dag van de algemene vergadering van aandeelhouders.

Bovendien meldt de aandeelhouder, uiterlijk op donderdag 22 mei 2025 (16:00u) zijn deelname aan deze gewone algemene vergadering. De aandeelhouders worden verzocht ook hun e-mail te vermelden bij hun registratie voor deelname:

  • houder van aandelen op naam: schriftelijk, bij voorkeur per e-mail,aan de vennootschap (zie contact maatschappelijke zetel);
  • houder van gedematerialiseerde aandelen: aan Euroclear Belgium: bij voorkeur per e-mail: . De financiële tussenpersoon of de erkende rekeninghouder of de vereffenings-instelling, bezorgt de aandeelhouder het nodige attest waaruit blijkt met hoeveel gedematerialiseerde aandelen die respectievelijk zijn voorgelegd of op naam van de aandeelhouder op zijn rekeningen zijn ingeschreven op de registratiedatum, de aandeelhouder heeft aangegeven te willen deelnemen aan de algemene vergadering.

AGENDAPUNTEN TOEVOEGEN

Eén of meer aandeelhouders die samen minstens 3% van het maatschappelijk kapitaal bezitten, kunnen te behandelen onderwerpen op de agenda van deze algemene vergadering laten plaatsen en voorstellen tot besluit indienen met betrekking tot de op de agenda van deze vergadering opgenomen te behandelen onderwerpen. Deze verzoeken dienen uiterlijk op dinsdag 6 mei 2025 ontvangen te worden door de vennootschap (zie contact maatschappelijke zetel). De aandeelhouders die dat recht uitoefenen, moeten:

  • aantonen dat zij op de datum van hun verzoek in het bezit zijn van voornoemd percentage (hetzij op grond van een certificaat van inschrijving van de desbetreffende aandelen in het register van de aandelen op naam van de vennootschap aan de hand van een door de erkende rekeninghouder of de vereffeningsinstelling opgesteld attest waaruit blijkt dat het desbetreffende aantal gedematerialiseerde aandelen op hun naam op rekening is ingeschreven) en;
  • aantonen dat zij op de registratiedatum nog steeds aandeelhouder zijn ten belope van minstens 3% van het maatschappelijk kapitaal.

In voorkomend geval zullen uiterlijk op 13 mei 2025 een aangepaste agenda en volmachtformulier bekend gemaakt worden via de .

Toch blijven de volmachten die ter kennis werden gebracht van de vennootschap vóór de bekendmaking van een aangevulde agenda, geldig voor de op de agenda opgenomen te behandelen onderwerpen waarvoor zij gelden. Bij wijze van uitzondering op wat voorafgaat, kan de volmachtdrager, voor de op de agenda opgenomen te behandelen onderwerpen waarvoor, met toepassing van artikel 7:130 van het Wetboek voor Vennootschappen en Verenigingen nieuwe voorstellen tot besluit zijn ingediend, tijdens de algemene vergadering afwijken van de eventuele instructies van de volmachtgever, indien de uitvoering van die instructies de belangen van de volmachtgever zou kunnen schaden. De volmachtdrager moet de volmachtgever daarvan in kennis stellen. De volmacht moet vermelden of de volmachtdrager gemachtigd is om te stemmen over de nieuw te behandelen onderwerpen die op de agenda zijn opgenomen, dan wel of hij zich moet onthouden.

VRAAGRECHT

In overeenstemming met het Wetboek van Vennootschappen en onder bepaalde voorwaarden kunnen de aandeelhouders, vóór de algemene vergadering, schriftelijke vragen stellen aan de raad van bestuur of aan de commissaris betreffende hun verslag of de agendapunten. De vragen worden beantwoord gedurende deze algemene vergadering indien de betreffende aandeelhouder de deelnemingsformaliteiten heeft vervuld en voor zover de mededeling van gegevens of feiten niet nadelig zou zijn voor de zakelijke belangen van Campine nv of voor de vertrouwelijkheid waartoe Campine nv, haar bestuurders of commissaris zich hebben verbonden. De schriftelijke vragen worden uiterlijk op donderdag 22 mei 2025 (16:00u) gesteld aan de vennootschap (zie contact maatschappelijke zetel).

STEMMEN BIJ VOLMACHT

De aandeelhouders die zich wensen te laten vertegenwoordigen, dienen voornoemde registratie- en bevestigingsprocedure na te leven.

Iedere stemgerechtigde aandeelhouder die voldoet aan de statutaire en wettelijke formaliteiten om toegelaten te worden tot deze algemene vergadering mag zich op deze algemene vergadering laten vertegenwoordigen door één volmachtdrager, bij voorkeur door Karin Leysen, vennootschapssecretaris.

Hiervoor moet het volmachtformulier - beschikbaar op de website- of aan te vragen bij de vennootschap (zie contact maatschappelijke zetel)) gebruikt worden. Elke aanwijzing van een volmachtdrager dient te gebeuren conform de Belgische wetgeving, met name inzake belangenconflicten en het bijhouden van een register.

Het volmachtformulier dient uiterlijk op donderdag 22 mei 2025 (16:00u) ontvangen te worden door de vennootschap (zie contact maatschappelijke zetel) of door Euroclear Belgium bij voorkeur per e-mail: .

FORMALITEITEN

De voor te leggen stukken aan deze algemene vergadering zijn beschikbaar op de website / onder de rubrieken Algemene vergaderingen en Financiële publicaties: het jaarlijks financieel verslag vanaf heden, de overige stukken vanaf vrijdag 25 april 2025 en zijn te raadplegen op de maatschappelijke zetel alsook gratis verkrijgbaar op aanvraag bij de maatschappelijke zetel.

Contact maatschappelijke zetel

Campine nv, Nijverheidsstraat 2, 2340 Beerse,

T.a.v. Karin Leysen: , tel: 014/60 15 49

Bijlages



EN
18/04/2025

Underlying

To request access to management, click here to engage with our
partner Phoenix-IR's CorporateAccessNetwork.com

Reports on Campine N.V.

Campine Nv: 1 director

A director at Campine Nv sold 450 shares at 220.000EUR and the significance rating of the trade was 58/100. Is that information sufficient for you to make an investment decision? This report gives details of those trades and adds context and analysis to them such that you can judge whether these trading decisions are ones worth following. Included in the report is a detailed share price chart which plots discretionary trades by all the company's directors over the last two years clearly showin...

 PRESS RELEASE

Campine invests in third-generation antimony recycling and transitions...

Campine invests in third-generation antimony recycling and transitions to Euronext Brussels continuous market Regulated information – Inside information
18 December 2025 Beerse, Belgium – Campine NV, a metals recycling and specialty chemicals company headquartered in Beerse, Belgium, announces a strategic investment in the third generation of its proprietary antimony recycling technology. In addition, the company confirms that its shares will shortly transition to the Euronext Brussels continuous market. Investment in third-generation antimony recycling At its Board meeting of 17 Decembe...

 PRESS RELEASE

Campine invests in third-generation antimony recycling and transitions...

Campine invests in third-generation antimony recycling and transitions to Euronext Brussels continuous market Regulated information – Inside information
18 December 2025 Beerse, Belgium – Campine NV, a metals recycling and specialty chemicals company headquartered in Beerse, Belgium, announces a strategic investment in the third generation of its proprietary antimony recycling technology. In addition, the company confirms that its shares will shortly transition to the Euronext Brussels continuous market. Investment in third-generation antimony recycling At its Board meeting o...

 PRESS RELEASE

Campine investeert in derde generatie antimoonrecyclage en stapt over ...

Campine investeert in derde generatie antimoonrecyclage en stapt over naar de continue markt van Euronext Brussel Gereglementeerde informatie – Voorwetenschap -18 december 2025 Beerse, België – Campine NV, bedrijf actief in metaalrecyclage en speciale chemicaliën, kondigt een strategische investering aan in de derde generatie van haar antimoonrecyclagetechnologie. Daarnaast bevestigt de onderneming dat het aandeel Campine binnenkort zal overstappen naar de continue markt van Euronext Brussel. Investering in antimoonrecyclage van de derde generatie Tijdens de vergadering van de Raad...

 PRESS RELEASE

Campine completes acquisition of Ecobat’s French battery recycling ope...

Campine completes acquisition of Ecobat’s French battery recycling operations Occasional information – October 1st 2025 – 08:30 Campine NV, a metals recycling and specialty chemicals company listed on Euronext Brussels, has finalized the acquisition of Ecobat’s French subsidiaries, strengthening its position as a leader in Europe’s circular economy. The transaction, closed on September 30, 2025, includes two battery recycling plants and one semi-finished lead products factory. Together, the sites add 70,000 tons of annual battery recycling capacity and expand Campine’s downstream offering...

ResearchPool Subscriptions

Get the most out of your insights

Get in touch